Твердопаливний котел Bizon Практик 40 кВт — тридверний утеплений твердопаливний котел, призначений для опалення будинків і приміщень площею до 400 квадратних метрів.
Котел Bizon Praktik за своїх невеликих габаритів має досить велику топкову камеру. Він може працювати на різних видах твердого палива (дрова, брикети та тирса, вугілля та ін.) і може регулюватися механічно або електронно для контролю тяги. Високий ККД котла забезпечується розвиненою системою теплообмінника, який складається з 3-х горизонтальних полиць. Котел Bizon оснащений товстими чавунними або водяними колосниками. Котел працює до 8-10 годин на дровах і до 16-18 годин на вугіллі без необхідності дозаправки.
Таким чином, котел Bizon Практик 40 кВт — це надійний, високоефективний і зручний в експлуатації варіант для опалення приватних будинків і невеликих виробничих приміщень.
У комплекті зольний ящик, комплект для чищення котла та електронний термометр.
Триходовий теплообмінник на 3 полиці;
З термоізоляцією;
Чавунні або водоохолоджувані колосники на вибір;
Жароміцна сталь теплообмінника і топки товщиною 5 мм;
Термін служби котла від 15 років;
Збільшений об'єм топки;
ККД — 86 %. Використання різних видів палива;
Можливість підключення автоматичного або механічного регулювання тяги;
Тривалість горіння дров до 8-10 годин.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем камеры сгорания | 127 л |
| Объем воды в котле | 85 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Вес | 265 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1260 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |